Apie Berlyną

Berlynas, Vokietijos sostinė, kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų ir keliautojų iš viso pasaulio. Berlynas – viena iš įspūdingiausių Europos sostinių. Šis Vokietijos miestas tikrai išsiskiria savo miesto dvasia, išskirtine istorija, unikalia kultūra, architektūriniu paveldu, daugybe lankytinų vietų, audringais vakarėliais, daugybe miesto festivalių, parduotuvių bei kavinių gausa ir išvystytu turizmu. Jei trokštate įsimintinų atostogų – būtinai rinkitės kelionę į Berlyną! Net vienas savaitgalis Berlyne užtikrins jums neišdildomus atostogų įspūdžius.

Šiuo metu  Berlynas yra ekonominis Vokietijos centras, taip pat – labai svarbi Europos sąjungos ekonomikos dalis. Berlyne apstu didžiulių verslų, šiame mieste nuolat kuriasi naujo, jaunos, tačiau labai perspektyvios kompanijos. Berlynas taip pat yra ir vienas svarbiausių šalies akademinių centrų. Daugybė prestižinių universitetų yra įskūrę būtent Vokietijos sostinėje.

Kodėl verta keliauti į Berlyną? Atsakymas paprastas – Vokietija. Tai yra šalis, kuri visada stebina ir priverčia sugrįžti dar ne kartą. Kiekviena minutė, praleista Berlyne, apstulbins tiek patyrusį keliautoją, tiek pirmąkart keliaujantį turistą. Berlynas – didelis miestas. Taigi savo lankytinų objektų įvairove papirks atkeliavusius tiek iš kitų Europos miestų, tiek atskridusius iš tolimesnių kraštų. Išskirtinis, įdomus ir turtingas miesto vaizdas bei puikus pramogų ir poilsio derinys. Planuojate atostogas ar verslo kelionę ir svarstote apie Berlyną? Nedvejokite, nes tai tikrai yra puikus pasirinkimas.

Vokietijos sostinė garsėja dėl savo istorijos, kultūros, architektūros paveldo. Taip pat garsėja dėl daugybės lankytinų vietų, audringų vakarėlių, didžiulių prekybos centrų ir išvystyto turizmo. Atostogos Berlyne tikrai paliks jums neišdildomus įspūdžius! Tradicinis maistas ir vokiškas alus – neatsiejama vokiškos kultūros dalis ir vienas iš šauniausių kelionės į Berlyną aspektų. Berlyno architektūra – nuostabaus grožio. Vokietijos sostinėje apstu įvairiausių architektūrinio stiliaus pastatų, statulų ir įvairiausių lankytinų vietų. Kelionėje atsipūsti jums pagelbės viešbučiai Berlyne ir daugybė kavinių bei barų. Bus galimybė pasimėgauti šaltais gėrimais, dėl kurių Vokietija ne veltui garsėja visame pasaulyje! O ir maisto mylėtojai neliks nusivylę! Berlyne galėsite mėgautis tradicine Vokietijos virtuve ir daugybe išskirtinio skonio vokiškų patiekalų. Kelionė į Berlyną patiks visiems – Vokietijos sostinėje visi keliautojai ras, ką nuveikti.

Daugumai Berlynas siejasi su didžiuliais prekybos centrais ir audringais vakarėliais. Taigi šis miestas – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti kažką tikrai įspūdingo. Ką pamatyti čia ras kiekvienas. Ne paslaptis, kad Berlynas yra ne tik Vokietijos sostinė, bet ir ekonomiškai stiprus, modernus ir tvarkingas miestas. Atostogos Berlyne suteiks jums galimybę iš arti susipažinti su šalies istorija, daugiametėmis tradicijomis ir unikalia kultūra. Neabejotinai galėsite linksmintis audringuose vakarėliuose ir su šeima šėlti pramogų parkuose, prekybos centruose. Pasimėgausite tradicine šalies virtuve, pasmaguriausite puikiais gėrimais. Sunku rasti tokį universalų miestą kaip Berlynas. Kelionės į šį miestą tokios populiarios ne be priežasties – atostogos Vokietijoje nepaliks abejingų, o ką veikti ras bet kokio amžiaus turistai.

Ką veikti Berlyne?

Berlynas, taip pat yra ir Vokietijos kultūros centras. Visi keliautojai tikrai ras, ką veikti Berlyne. Daugybė lankytinų objektų nepaliks abejingų! Daugybė muziejų kasdien laukia lankytojų! Senasis ir Naujasis muziejų pritraukia daugybę turistų kiekvieną dieną. Muziejų saloje rasite daugybę unikalių Berlyno muziejų. Visame mieste įsikūrę labai daug be galo įdomių muziejų, kuriuos aplankyti tiesiog privalu!

Ar esate girdėję apie Berlyno katedrą? Tai Vokietijos sostinės veidas ir viena gražiausių katedrų visoje Europoje! Daugybė architektūros palikimų sužavės jus, kai vaikščiosite gražiosiomis Berlyno gatvėmis. Apsilankykite Aleksandro aikštėje,Potsdamo aikštėje ar Memoriale nužudytiems Europos žydams atminti – tai bene lankomiausias Berlyno objektas.

Norintys pasilinksminti tikrai nenusivils Berlyno miestu! Vokietijos sostinė garsėja daugybe barų ir klubų, kurie rengia siautulingus vakarėlius. Norinčius pašėlti sužavės savaitgalis Berlyne – vargu ar spėsite aplankyti visus geriausius miesto vakarėlius.

Lėktuvų bilietai į Berlyną nėra brangūs. Svarbu savo kelionę planuoti iš anksto – taip tikrai nusipirksite geriausius ir pigiausius bilietus į Berlyną.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno