Berlyno centras

Berlynas nenuginčijamai yra vienas įspūdingiausių Europos miestų. Įspūdinga šalies istorija ir kultūra, vilioja šimtus tūkstančių turistų apsilankyti Vokietijos sostinėje. Atostogos Berlyne patenkins net ir išrankiausius keliautojus, o ką veikti Berlyne ras visi. Čia apstu ne tik muziejų, galerijų, architektūros palikimų bei istorinių monumentų, bet ir viešbučių, restoranų, kavinių, barų, siautulingų vakarėlių bei unikalių miesto festivalių. Jei norite pažinti Vokietijos kultūrą, Berlynas tam tinkamiausias miestas. Vien pasivaikščiojimas Berlyno centre, jums užtikrins nepamirštamą,turiningai praleistą laiką.

Berlyno centrinis rajonas

Berlyno centrinis – istorinė miesto dalis. Jame įsikūrę be galo daug istorinių objektų, miesto aikščių, muziejų ir galerijų. Vien pasivaikščiojimas Berlyno centre, gali pasirodyti kaip turas po muziejų. Istorinė architektūra skoningai apsupta modernaus miesto gyvenimo. Centriniame rajone apstu barų ir kavinių, iš bet kurio centro taško nesunkiai pasieksite viešojo transporto stoteles ir įvairius lankytinus objektus.

Berlyno centras garsus didžiule gausybe viešbučių. Visi prabangiausi viešbučiai Berlyne, įsikūrę miesto centre. Jei jūsų kelionės biudžetas didelis, tikrai rinkitės nakvynes viename iš pasaulinio lygio viešbučių. Viešbučiai Berlyne garsėja nepriekaištingu aptarnavimu ir aukšto lygio apgyvendinimu. Berlyno centre taip pat daugybė prabangių restoranų, kuriuose galėsite pasimėgauti gurmanišku maistu.

Garsiajame Berlyno centre įsikūręs garsioji apsipirkimų gatvė Ku‘damm. Kiekvienas save gerbiantis Berlyno prekybos centras turi padalinį šioje gatvėje. Norintys apsipirkti – tikrai turi apsilankyti Ku‘damm gatvėje. Jei lankysitės Berlyne, kai parduotuvėse bus išpardavimai – galėsite labai pigiai įsigyti ne tik rūbų, bet ir įvairiausių elektronikos prekių, kosmetikos, parfumerijos, avalynės ir kitokių prekių.

Išskirtinis lankytinas objektas – Berlyno Sony centras. Tai didžiulis ir modernus Sony biuras, išsiskiriantis modernia architektūra. Daugybė turistų Berlyne nori pamatyti šį puikų architektūrinį statinį.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno