Berlyno metro

Kelionės į Berlyną labai populiarios. Į Vokietijos sostinę keliauja daugybė turistų ir ne keista – šis miestas garsėja labai spalvinga istorija, unikalia kultūra, daugybe lankytinų objektų, muziejų ir galerijų, architektūriniais palikimais, istoriniais monumentais, daugybe kavinių, barų ir restoranų. Atostogos Berlyne puiki idėja, nesvarbu ar jūsų biudžetas neturi ribų, ar kelionei galite išleisti labai kuklią sumą pinigų. Kelionė į Berlyną – patenkins visų keliautojų atostogų troškimus. Kad kelionė į Berlyną būti kuo patogesnė ir malonesnė, pasidomėkite viešuoju transportu – tai lengviausias būdas Berlyne pasiekti vietas, kurias norite aplankyti.

Berlyno metro

Vokiečiai – labai tvarkingi ir skrupulingi žmonės. Vokietijos miestai švarūs, saugūs ir sutvarkyti. Viešasis transportas – taip pat. Berlyno metro yra vienas geriausiai išvystytų ir tiksliausiai veikiančių metro visoje Europoje. Metro Berlyne važinėja laikrodžio tikslumu ir keleivius gabena po visą miestą. Taigi nesvarbu kur būsite apsistoję, metro pats geriausias ir pigiausias būdas pasiekti norimas vietas. Ne tik turistai, bet ir Berlyno vietiniai gyventojai renkasi metro, kaip pagrindinę viešojo transporto priemonę. Daugybė metro linijų užtikrina patogias ir greitas keliones.

Metro kainos Berlyne įvairios. Norėdami keliauti – būtinai turite įsigyti metro bilietą. Galite rinktis iš keleto bilietų variantų – parduodami vienkartiniai bilietai, bilietai skirti kelioms valandomas arba keletui dienų, na, o jei keliaujate su draugais arba šeima – grupiniai bilietai padės sutaupyti. Vienkartinio bilieto kaina gali siekti tris eurus, taigi jei žadate Berlyne praleisti keletą dienų, rekomenduotina įsigyti bilietą kelioms dienoms. Taip sutaupysite pinigų ir galėsite nesirūpinti dėl bilietų pirkimo.

Berlyno metro kiekvieną dieną veikia nuo penkių ryto iki pirmos nakties. Savaitgaliais kursuoja naktiniai metro, taigi jeigu norėsite pasimėgauti siautulingais naktiniais vakarėliais – nesirūpinkite! Namo su metro galėsite grįžti bet kuriuo paros metu.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno