Kainos Berlyne

Berlynas – įspūdingoji Vokietijos sostinė. Šis miestas, be abejonės, yra vienas gražiausių visoje Europoje. Atostogos Berlyne vilioja daugybę keliautojų iš viso pasaulio. Šimtai tūkstančių turistų kasdien apsilanko Berlyne. Pigios kelionės į Berlyną tikrai labai realios! Jei trokštate pasigrožėti išskirtine miesto architektūra, pažinti unikalią Vokietijos istoriją ir kultūrą bei tradicijas – kelionės į Berlyną kaip tik jums! Net jei jūsų kelionės biudžetas labai ribotas, tikrai galite suplanuoti nebrangią kelionę. Savaitgalis Berlyne – puikus sprendimas tiems, kurie taupo ir neturi daug laiko!

Kainos Berlyne

Pragyvenimo lygis Berlyne – itin aukštas. Darbo užmokestis Vokietijoje labai didelis. Tačiau maisto kainos Berlyne – stebėtinai mažos! Maisto kainos Berlyne yra vienos žemiausių visame pasaulyje! Taigi galite nesibaiminti – maistui atostogų metu neišleisite daug pinigų. Žinoma, jeinuspręsite pavakarieniauti restorane, tikrai gali patuštinti piniginę. Tačiau mieste apstu kavinių, užkandinių ir barų, kuriuose galėsite ne tik pavalgyti, tačiau pasivaišinti visame pasaulyje garsiu vokišku alumi!

Maisto kainos parduotuvėje – žemos. Litras pieno kainuoja apie septyniasdešimt centų, duona ir kiaušiniai – šiek tiek virš euro, vaisiai taip pat apie du eurus. Alkoholio kainos Berlyne – įvairios. Pasitaiko alaus kainuojančio mažiau nei euras,tačiau kartais gali tekti sumokėti ir daugiau. Tačiau produktų pasirinkimas parduotuvėse – didžiulis. Tikrai rasite, kaip sutaupyti.

Viešasis transportas Berlyne pakankamai brangus. Bilietas autobusu arba metro gali kainuoti net apie du eurus! Taksi kainos Berlyne taip pat pakankamai aukštos – dažniausiai vienas kilometras kainuos du eurus. Butų kainos Berlyne tikrai nedidelės! Kadangi vietiniai gyventojai uždirba didžiules algas, but kainų ir atlygių sąntykis gali atrodyti juokingas. Dauguma jaunų gyventojų nuomojasi butus kartu ir taip sutaupo dar daugiau pinigų.

Pigiai pragyventi Berlyne įmanoma ir tiesą pasakius – nesunku. Jei norite sutaupyti, planuokite savo išlaidas. Pigūs lėktuvų bilietai į Berlyną yra pirmas žingsnis pigių atostogų link!

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno