Laikas Berlyne

Berlynas nenuginčijamai yra vienas įspūdingiausių Europos miestų. Spalvinga šalies istorija ir kultūra, vilioja šimtus tūkstančių turistų apsilankyti gražiojoje Vokietijos sostinėje. Atostogos Berlyne patenkins net ir išrankiausius keliautojus, o ką veikti Berlyne ras visi. Čia apstu ne tik muziejų, galerijų, architektūros palikimų bei istorinių monumentų, bet ir viešbučių, restoranų, kavinių, barų, siautulingų vakarėlių bei unikalių miesto festivalių. Savaitgalis Berlyne – puiki idėja tiems, kurie nori turiningai praleisti savaitgalį arba tiesiog neturi daugiau laiko atostogoms. Jei norite, kad jūsų savaitgalis Berlyne, net ir ilgesnės atostogos, būtų šimtu procentų įprasmintos ir puikios, pasirūpinkite visomis kelionės smulkmenomis. Biudžetas, dokumentai, orui tinkami rūbai ir žinoma – tiksliai nustatytas vietos laikas.

Laikas Berlyne

Atostogos Berlyne prabėgs akimirksniu – kartais atrodo, kad laikas Berlyne teka kita vaga. Daugybė lankytinų objektų užtikrins, kad nebus kada nuobodžiauti. Jei norite, kad jūsų kelionė nebūtų sugadinta mažų nesusipratimų, nenorite niekur vėluoti ar praleisti svarbių susitikimų, būtinai pasirūpinkite ir tiksliai laikrodžiuose nustatykite, koks yra Berlyno vietos laikas.

Vasarą laikas Berlyne priklauso Central European Summer Time (CEST), UTC +2, o žiemos metu - Central European Time (CET), UTC +1. Tai reiškia, kad Berlyną nuo Vilniaus skiria viena valanda. Kai keliausite į Berlyną, būtinai pasirūpinkite savimi ir savo kelionės kompanionais – atsukite laikrodžius viena valanda atgal. Tai gali pasirodyti nereikšminga smulkmena, tačiau pamiršus apie skirtingą vietos laiką – galite susilaukti nemalonių situacijų ir taip sugadinti savo kelionę.

Atostogos Berlyne – nuostabus pasirinkimas! Nesvarbu koks jūsų kelionės biudžetas ir kiek jums metų, ar kokio pobūdžio kelionės norite. Atostogos Berlyne nenuvils nei vieno – visi keliautojai ras, kaip įsimintinai praleisti savo atostogų laiką.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno