Lankytinos vietos Berlyne

Berlynas – viena lankomiausių Europos sostinių. Daugybė turistų renkasi atostogas Vokietijos sostinėje ir ne veltui. Šis miestas garsėja savo išskirtine kultūra ir turtinga istorija. Mieste gausu lankytinų vietų – muziejų, galerijų, architektūrinių palikimų bei istorinių monumentų. Jei norite, kad jūsų atostogos Berlyne būtų audringos – nesijaudinkite. Berlynas garsus savo siautulingais vakarėliais, miesto festivaliais ir daugybė barų bei klubų. Kelionė į Berlyną tikrai nenuvils net ir išrankiausių turistų!

Berlyno lankytinos vietos

Vokietijos sostinės lankytinos vietos – tikros įžymybės. Jei dar nežinote ką pamatyti Berlyne, tikrai nesijaudinkite! Įžymios Berlyno vietos jau laukia jūsų vizito. Jei norite pasivaikščioti po muziejus – aplankykite Berlyno Muziejų salą. Tai vieta, kurioje įsikūrę garsiausi miesto muziejai. Senasis muziejus Berlyne eksponuoja vieną įspūdingiausių pasaulyje Antikos kolekcijų. Istorijos mylėtojai – tiesiog pames galvas! Naujasis muziejus taip pat neatsilieka! Turbūt garsiausias muziejaus eksponatas – žymusis Nefertitės biustas. Pergamo muziejus garsėja didžiule ekspozicija, kuri lankytojus stebina neįtikėtinais Senosios Romos ir Graikijos radiniais.

Įspūdinga architektūra Berlyne tiesiog užburianti! Daugybė architektūrinių stilių susipynę Berlyno gatvėse. Būtinaiapsilankykite Berlyno katedroje – tai viena gražiausių katedrų visoje Europoje. Hohencolernų šeima daugybę metų buvo laidojama Berlyno katedroje. Apsilankykite Aleksando aikštėje ir Berlyno televizijos bokšte – turėsite progą pasimėgauti įspūdinga Berlyno panorama. Būtinai skirkite laiko ir nukeliaukite iki Memorialo skirto Europos žydų aukoms atminti. Tai viena lankomiausių Berlyno vietų.

Labai įspūdinga lankytina vieta Berlyne – Brandenburgo vartai. Tai Berlyno simbolis, kuriame pavaizduotos įvairios scenos iš graikų mitologijos. Reichstagas – Vokietijos parlamento būstinė, įsikūrusi istoriniame pastate. Išskirtinė pastato architektūra pritraukia daugybę turistų iš viso pasaulio. Na ir lankantis Berlyne, tiesiog privalu pamatyti bene įžymiausią Berlyno lankytiną objektą – Berlyno sienos likučius. Šaltojo karo metu, Vokietiją į dvi dalis dalijusi siena seniai nugriuvusi, tačiau išsaugoti likučiai yra nuolatinis priminimas apie skaudžią Vokietijos istoriją.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno