Maistas Berlyne

Berlynas nenuginčijamai yra vienas įspūdingiausių Europos miestų. Įspūdinga šalies istorija ir kultūra, vilioja šimtus tūkstančių turistų apsilankyti Vokietijos sostinėje. Atostogos Berlyne patenkins net ir išrankiausius keliautojus, o ką veikti Berlyne ras visi. Čia apstu ne tik muziejų, galerijų, architektūros palikimų bei istorinių monumentų, bet ir viešbučių, restoranų, kavinių, barų, siautulingų vakarėlių bei unikalių miesto festivalių. Na, o atostogos Berlyne labai tiks maisto mylėtojams! Turbūt nėra geresnio miesto, norintiems pažinti vokišką virtuvę!

Maistas Berlyne

Berlyno gatvės pripildytos įvairiausiomis kavinėmis, restoranais, barais, užkandinėmis ir kitokiomis maitinimo įstaigomis. Vokiška virtuvė Berlyne atsiskleidžia visu gražumu! Nepraleiskite progos paskanauti tradiciniais vokiškais patiekalais. Vokiška virtuvė – unikali, turtinga ir labai skani. Dauguma tradicinių vokiškų patiekalų yra iš mėsos, taigi vegetarai ir veganai vargu ar džiaugsis vokiškais skoniais. Tačiau viešėdami Berlyne būtinai paskanaukite tokiais delikatesais, kaip Rouladen (įvairios mėsos vyniotinis, pripildytas daržovių ir garstyčių), Kasespatzle (kiaušinių spagečiai, kurie yra tarsi Vokietijos atsakas itališkiems makaronams), Rote grutze (raudonų vaisių pudingas) ir Eintopf (viename puode verdamas troškinys iš įvairių daržovių ir mėsos). Žinoma, besilankydami Berlyne tiesiog privalote paragauti tikrų vokiškų dešrelių ir atsigerti visame pasaulyje garsaus vokiško alaus!

Berlyne apstu greito maisto užkandinių – tiek didžiulių ir labai populiarių greito maisto tinklų, tiek mažų ir kuklių užkandinių. Visame Berlyne garsūs kebabai, kuriuos galite užsisakyti nebrangiai, o juos paruoš – labai greitai.

Maisto prekės parduotuvėse Berlyne labai pigios. Jei turite galimybę maistą gaminti patys ir norite sutaupyti, tai nesunkiai padarysite maistą pirkdami ir gamindami patys. Maisto prekės Berlyne labai pigios – Berlynas yra vienas pigiausių miestų visoje Europoje. Gyventojai Berlyne niekad neišleidžia daug pinigų maistui, kadangi produktų kainos – itin mažos.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno