Orai Berlyne

Berlynas, kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų ir keliautojų iš viso pasaulio. Vokietijos sostinė – vienas iš įspūdingiausių Europos miestų. Šis Berlynas tikrai išsiskiria savo miesto dvasia, išskirtine istorija, unikalia kultūra, architektūriniu paveldu, daugybe lankytinų vietų, audringais vakarėliais, daugybe miesto festivalių, parduotuvių bei kavinių gausa ir išvystytu turizmu. Jei trokštate įsimintinų atostogų – būtinai rinkitės kelionę į Berlyną! Net vienas savaitgalis Berlyne užtikrins jums neišdildomus atostogų įspūdžius. Klimatas – vienas iš kelionės aspektų, kurių neįmanoma suplanuoti ir suvaldyti. Taigi, jei norite, kad jūsų atostogos būtų visapusiškai puikios – iš anksto pasidomėkite, kokie orai bus, kai atvyksite į savo kelionės tikslą.

Orai Berlyne

Klimatas Berlyne – jūrinis. Šis Vokietijos miestas turi ryškius keturis metų laikus. Vasaros Berlyne karštos – orai svyruoja tarp +22-25°C. Iš tiesų, tai yra optimali oro temperatūra vasaros kelionėms. Tačiau pasitaiko karščio bangų, kai termometro stulpeliai šokteli net iki +30°C! Taigi, jei nemėgstate didelių karščių ir keliaujate į Berlyną vasarą – būtinai pasidomėkite orų prognoze.

Žiemos Berlyne šaltokos – dažniausiai temperatūra krenta iki nulio. Termometro stulpelis gali kristi ir iki minusinės temperatūros, tačiau retai kada nusileidžia žemiau -10°C. Kalėdų metas Berlyne – fantastiškas! Daugybė mugių kviečia lankytojus ne tik nusipirkti suvenyrų, bet ir pasimėgauti puodeliu karšto vyno ir pasigrožėti puikiomis dekoracijomis.

Pavasaris ir ruduo Berlyne labai gaivūs. Kritulių tikrai pasitaiko, bet ne tiek daug, kad tai gadintų jūsų atostogų laiką. Itin palankus laikas keliauti į Berlyną – balandis bei gegužė ir rugsėjo bei spalio mėnesiai. Tokiu metu orai Vokietijoje, Berlyne būna gaivūs - nebūna nei per šalta, nei per karšta!

Lietaus Berlyne tikrai pasitaiko, tačiau lietingų dienų mieste mažiau nei muziejų ir galerijų! Taigi, net jei Berlyne ir lis, tikrai turėsite galimybę smagiai praleisti atostogų dienas.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno