Berlynas - Vilnius

Kelionės į Berlyną – labai populiarios. Unikalią Vokietijos istoriją geriausia pažinti sostinėje. Šis fantastiškas miestas sukaupęs neįtikėtiną kiekį muziejų, galerijų, architektūros palikimų, istorinių monumentų, barų, kavinių, audringų vakarėlių ir koncertų, miesto švenčių ir festivalių. Taigi, didžiulis keliautojų skaičius į Berlyną ir iš jo – nestebina. Be to, labai daug išeivių iš Lietuvos, mokosi, dirba ir gyvena Berlyne. Skrendančių iš Berlyno, kaip ir į jį, tikrai daug. Taigi skrydžių Berlynas – Vilnius yra daug. Jei norite keliauti iš Berlyno į Lietuvą, nesunkiai rasite sau tinkamus lėktuvų bilietus.

Berlynas – Vilnius

Skrydžiai iš Berlyno į Vilnių labai dažni – jie vykdomi net kelis kartus per savaitę. Nesunkiai rasite sau tinkamą kelionės laiką ir datą. Berlynas – Vilnius skrydis tikrai neprailgs ir bus malonus, kadangi Berlyną – Vilnius atstumas yra labai nedidelis. Jei norite įsigyti pigius lėktuvų bilietus iš Berlyno, jų ieškoti pradėkite iš anksto. Pigiausi bilietai iš Berlyno būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę. Taigi, norėdami sutaupyti, būtinai kelionę planuokite iš anksto. Jei planuojate atostogas Berlyne ir skrisite iš Vilniaus, patartina iš karto pirkti bilietus Vilnius – Berlynas – Vilnius.

Kuo labiau artėja skrydžio data, tuo labiau kyla kelionės Berlynas – Vilnius kainos. Bilietų kainos likus vos kelioms dienoms iki skrydžio didžiulės. Tačiau, kartais pasitaiko net labai pigių paskutinės minutės skrydžių iš Berlyno į Vilnių. Jei gyvenate Berlyne ir norite nustebinti savo šeimą netikėtu grįžimu namo, tikrai stebėkite skrydžių kompanijų internetines svetaines – gal jums nusišypsos laimė ir įsigysite pigius paskutinės minutės bilietus.

Berlynas – Vilnius skrydžiai vykdomi net kelių oro linijų, taigi bilietus įsigysite nesunkiai. Bilietų kiekis išlieka maždaug toks pat visus metus, taigi visai nesvarbu, kada planuosite savo kelionę. 

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno