Bilietų kainos į Berlyną

Kelionės į Berlyną iš Lietuvos – labai populiarios. Vokietijos sostinė traukia turistus ir ne veltui! Nuostabaus grožio miestas, garsėja turtinga istorija, unikalia kultūra, daugybe muziejų, istoriniais monumentais, kavinėmis, barais, klubais, audringais vakarėliais, koncertais bei festivaliais ir miesto šventėmis. Berlynas – vienas pigiausių miestų visoje Europoje, taigi pigios kelionės į Berlyną – labai realios ir dažnos! Skrydžiai į Berlyną vykdomi dažnai – kartais net kiekvieną dieną. Taigi lėktuvų bilietų pasirinkimas didelis, o bilietų kainos į Berlyną – mažos.

Bilietų kainos į Berlyną

Jei jus vilioja atostogos Berlyne, tikrai nesunkiai rasite sau tinkamus lėktuvų bilietus. Skrydžiai į Berlyną labai dažni, nes norinčių skristi tikrai netrūksta. Pigiausi bilietai į Berlyną būna tuomet, kai juos perkate bent keletas mėnesių prieš skrydį. Kaip ir perkant bet kuriuos kitus bilietus, penki arba šeši mėnesiai – optimaliausias laikas iki kelionės, kai turėtumėte pirkti lėktuvų bilietus. Pigūs lėktuvų bilietai į Berlyną pasitaiko labai dažnai, tiesiog reikia iš anksto planuoti savo kelionę.

Kuo arčiau yra skrydžio data – tuo brangesni lėktuvų bilietai. Lėktuvų bilietai prieš pat skrydį būna patys brangiausi, kartais gali siekti net daugiau nei šimtą eurų. Tačiau, pasisekė tiems, kurie turi laiko ir trokšta spontaniškų kelionių – pigūs paskutinės minutės skrydžiai į Berlyną pasitaiko gana dažnai! Kartais taikomos didžiulės nuolaidos paskutinės minutės skrydžiams ir bilietus galite įsigyti labai pigiai. Taigi, stebėkite skrydžių internetines svetaines – galbūt jums nusišypsos laimė!

Skrydžio kainos į Berlyną daugiausiai priklauso nuo to, kada perkate bilietą. Jei trokštate pigios kelionės, savo atostogas planuokite iš anksto. Taip tikrai nesunkiai rasite pigiausius bilietus, sau tinkamą kelionės laiką ir trumpą skrydį. Atostogos Berlyne – vertos sugaišto laiko, planuojant kelionės detales! 

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno