Kaunas - Berlynas

Kelionės į Berlyną – labai populiarios. Daugybė turistų iš viso pasaulio renkasi atostogas praleisti Berlyne. Lietuva irgi ne išimtis! Daugybė lietuvių kasdien keliauja  į Berlyną. Turistus į Vokietijos sostinę traukia daugybė lankytinų objektų, devynios galybės muziejų ir galerijų, išskirtiniai architektūros palikimai, istoriniai monumentai, parkai, sodai, kavinės, barai, audringi vakarėliai, koncertai ir festivaliai Nukeliavus į Berlyną tikrai rasite ką veikti! Na, o daugybė žmonių iš Lietuvos keliauja į Berlyną dirbti ir mokytis. Nei kiek ne keista, kad skrydžiams į Berlyną yra didžiulė paklausa! Taigi, bilietai į Berlyną – pasiekiami ranka ir j pasirinkimas – milžiniškas.

Kaunas – Berlynas

Norintiems į Berlyną keliauti iš laikinosios sostinės labai pasisekė! Kaunas – Berlynas skrydžiai vykdomi bent kelis kartus per savaitę, o kartais net kasdien. Taigi nesvarbu, kada norėsite keliauti į Berlyną – tikrai rasite sau tinkamą skrydį ir lėktuvų bilietų kainas. Kaunas – Berlynas atstumas labai nedidelis, taigi kelionės trukmė labai maža, o skrydis malonus, trumpas ir nei kiek nevargina. Savaitgalis Berlyne nebus sugadintas ilgos kelionės, jei pasirinksite tiesioginius skrydžius į Berlyną. Tiesioginiai skrydžiai į Berlyną nėra reti ir labiausiai aktualūs tiems, kurie į Vokietijos sostinę skrenda trumpam laikui, labai skuba arba tiesiog keliauja su vaikais.

Kaunas – Berlynas lėktuvų bilietai

Kadangi skrydžių šiuo maršrutu apstu, Kaunas – Berlynas lėktuvų bilietai randami nesunkiai. Bilietais prekiauja bene visos skrydžių kompanijos, tereikia išsirinkti sau tinkamiausią variantą. Pigiausi Kaunas – Berlynas bilietai būna juos perkant iš anksto – bent pusmetis prieš kelionę. Kuo arčiau skrydžio data, tuo didesnės bilietų kainos. Tiesa, kartais pasitaiko pigių paskutinės minutės bilietų, o jie puikiai tinka spontaniškai nusiteikusiems keliautojams.

Maršrutas Kaunas – Berlynas lėktuvu įveikiamas greitai, saugiai, patogiai ir nebrangiai. Pradėkite planuoti savo kelionę į Berlyną ir tikrai nenusivilsite savo atostogomis Vokietijos sostinėje.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno