Vilnius - Berlynas

Kelionės į Berlyną labai populiarios. Į Vokietijos sostinę keliauja daugybė turistų ir tai visai nestebina – šis miestas garsėja labai spalvinga istorija, unikalia kultūra, daugybe lankytinų objektų, muziejų ir galerijų, architektūriniais palikimais, istoriniais monumentais, daugybe kavinių, barų ir restoranų. Atostogos Berlyne puiki idėja, nesvarbu ar jūsų biudžetas neturi ribų, ar kelionei galite išleisti labai kuklią sumą pinigų. Savaitgalis Berlyne – labai dažnas turistų pasirinkimas. Jei norite turiningai praleisti savo laisvą laiką, nesvarbu ar tai bus dvi ar dešimt dienų, drąsiai rinkitės kelionę į Berlyną! Unikalioji Vokietijos sostinė tikrai nenuvils.

Vilnius – Berlynas skrydžiai

Berlynas – labai populiarus ir turistų pamėgtas miestas. Norinčių skristi iš Vilniaus į Berlyną tikrai netrūksta, todėl skrydžiai kursuola labai dažnai. Kartais, skrydžiai vykdomi kasdien, kartais rečiau. Tačiau visada, per savaitę, bus bent keli skrydžiai į Berlyną. Vilnius – Berlynas skrydis netrunka ilgai, yra patogus ir malonus. Maršruto Vilnius – Berlynas atstumas labai nedidelis, todėl ir kelionė trumpa. Tiesioginiai skrydžiai į Berlyną yra gana dažni, taigi retai, kada teks laukti tarpinių skrydžių. Labiausiai tai aktualu skubantiems ir žinoma šeimoms, su mažais vaikais.

Vilnius – Berlynas lėktuvų bilietai

Pigiausiai bilietai į Berlyną būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Tokiu metu skrydžių daugiausiai ir jie būna pigiausi. Vilnius – Berlynas lėktuvų bilietai randami nesunkiai, jais prekiauja visos didžiausios ir populiariausios skrydžių kompanijos. Jei planuojate atostogas, iš karto pirkite bilietus Vilnius – Berlynas – Vilnius, taip mokėsite mažiau, o tokių kelionės variantų tikrai netrūksta! Vilnius – Berlynas skrydžiai nėra brangūs, tačiau bilietų kainos kyla, jei juos norite vos keletas dienų prieš kelionės datą. Atostogas Berlyne planuokite iš anksto – taip sutaupysite ir suplanuosite geriausias atostogas.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno