Apsipirkimas Berlyne

Atostogos Berlyne – tobulas planas! Jei norite pasprukti nuo rutinos – kelionės į Berlyną tikrai puikus sprendimas!Vokietijos sostinė nustebins jus miesto eklektiškumu! Bohemiškas, bet modernus miestas, turistus pritraukia įspūdinga istorija, unikalia kultūra, daugybe muziejų ir galerijų, architektūros palikimais, istoriniais monumentais, gausybe barų, kavinių, klubų, audringais vakarėliais ir siautulingais festivaliais, išskirtinėmis miesto šventėmis ir mugėmis. Berlynas yra vienas pigiausių Europos miestų, todėl turistus vilioja ne tik lankytinomis vietomis, tačiau ir apsipirkimais didžiuliuose prekybos centruose

Berlynas garsėja didžiuliais prekybos centrais, kurie itin populiarūs turistų tarpe. Jei norite papildyti savo garderobą, tačiau neišleisti didžiulės sumos pinigų – apsipirkimas Berlyne tikrai jūsų nenuvils.  Berlynas apsipirkti traukia ne tik žmones iš visos Vokietijos, tačiau ir keliautojus iš kitų šalių. Jei kelionės metu pasitaikys blogas oras ir neturėsitegalimybės pasivaikščioti gražiomis Berlyno gatvėmis, tikrai nepraleiskite progos ir apsilankykite viename iš daugelio Berlyno prekybos centrų.

Geriausios vietos apsipirkti Berlyne

Ku‘damm yra turbūt populiariausia ir garsiausia parduotuvių alėja Berlyne. Kartu su šalia esančiomis parduotuvėmis,Ku‘damm alėja yra net penkių kilometrų ilgio! Tai tikras rojus tiems, kurie mėgsta laiką leisti apsipirkdami. Šioje alėjoje įsikūrusios garsiausių dizainerių parduotuvės – Ducci, Dolce & Gabbana, Versace. Netoliese rasite ir pasaulinio garso, šešių aukštų prekybos centrą KaDeWe. Šis prekybos centras buvo atidarytas daugiau nei prieš šimtmetį ir turi daugiau nei septyniasdešimt įvairiausių parduotuvių. Prekybos centre galėsite nusipirkti ne tik rūbų, bet ir pasivaišinti Vokietijos ir viso pasaulio delikatesais.

Berlyne apstu vietų, kur apsipirkti. Apsilankykite viename iš daugelio prekybos centrų ir tikrai nenusivilsite.Friedrichstraße gatvėje daugybė prekybos centrų ir parduotuvių, o aplink Alexanderplatz aikštę spiečiasi daugybė krautuvėlių ir dizainerių parduotuvių.

Apsipirkimas Vokietijoje, Berlyne, iš tiesų puiki idėja tiems, kurie nori sutaupyti. Išpardavimai Berlyne – didžiuliai. Nuėję į parduotuves, kurios populiarios ir Lietuvoje – nustebsite. Kainos išpardavimų metų itin žemos ir kartais rūbų nusipirksite vos už kelis eurus. Vasaros išpardavimai Berlyne didžiausi ir pritraukia masišką srautą keliautojų. Jei atostogų Berlyne metu norėsite pasivaikščioti po parduotuves, tikrai rasite ką įsigyti.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno