Gyvenimas Berlyne

Turbūt kiekvienas žmogus yra bent kartą pagalvojęs apie gyvenimą svetur. Norintiems emigruoti dažnai kyla daug klausimų – kur keliauti? Kokią šalį pasirinkti? Ar rasiu darbą? Gyventi Berlyne nusprendė daugybė išeivių iš Lietuvos. Kodėl? Tam yra daugybė priežasčių. Berlynas vienas gražiausių Europos miestų – Vokietijos sostinėje atsiskleidžia turtinga kultūra ir spalvinga šalies istorija, gatvėse slepiasi daugybė lankytinų objektų, architektūros palikimai, istoriniai monumentai, kavinės, barai, koncertų salės. Berlyne vyksta audringi vakarėliai – nuobodžiauti neteks. Taip pat, pragyvenimo lygis Berlyne yra itin palankus, o darbo rinka labai plati. Visai ne keista, kad gyvenimas Berlyne suvilioja vis daugiau ir daugiau žmonių.

Gyvenimas Berlyne

Berlyno universitetai pritraukia nemažą kiekį studentų iš visos Europos. Aukštojo išsilavinimo siekti Berlyne nori tūkstančiai jaunų žmonių. Universitetai Berlyne atitinka visus pasaulinius standartus ir siūlo labai gerą edukacinę sistemą. Labai daug meno srityje studijuojančių studentų renkasi Berlyną. Daugybė menų universitetų siūlo itin geras programas.

Berlynas – bohemiškas miestas, kuris pritraukia labai didelį kiekį menininkų. Gyventi Berlyne pasirenka visokio plaukiomeno žmonės, nes ši sritis mieste labai vertinama. Berlyne sukurtos visos galimybės kurti ir būti sėkmingais, todėl menininkai labai žavisi Berlynu ir renkasi miestą nuolatiniam gyvenimui.

Darbo rinka Berlyne iš tiesų labai plati, o užmokesčiai už darbą – didžiuliai. Vidutinė alga Berlyne siekia beveik du tūkstančius eurų! Darbą Berlyne rasti nesunku – čia įsidarbina ir specialistai, ir žmonės ieškantys nekvalifikuoto darbo. Daugybė gyventojų Berlyne dirba aptarnavimo srityje ir turizmo industrijoje. Šios dvi rinkos visad turi darbo pasiūlymų. Lengviausiai darbą Berlyne randa tie, kurie moka Vokiečių kalbą. Tačiau mokantiems anglų kalbą taip pat nesunku įsidarbinti Vokietijos sostinėje.

Gyvenimas Berlyne patrauklus tuo, kad darbo užmokesčiai labai dideli, o kainos – mažos. Palyginus atlyginimą ir pragyvenimo išlaidas, darosi labai aišku, kodėl tiek žmonių renkasi gyventi Berlyne. Butų kainos Berlyne nėra mažos, bet tikrai nėra didelės. Daugybė jaunų žmonių nuomojasi butus kartu ir taip taupo. Šeimos renkasi gyvenimą miegamuose rajonuose ir už būstą moka labai ne daug. Na, o maisto kainos Berlyne – juokingai mažos. Gyvenimas Berlyne visapusiškai geras ir patogus.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno