Savaitgalis Berlyne

Savaitgalis Berlyne – tobulas planas! Turbūt dauguma savaitgalio laukia, kaip didžiausio stebuklo! Jei neturite laiko ilgoms atostogoms, bet norite pasprukti nuo rutinos – savaitgalis Berlyne tikrai puikus sprendimas! Geriausias pasirinkimas – ilgasis savaitgalis Berlyne. Vokietijos sostinė nustebins jus miesto eklektiškumu! Bohemiškas, bet modernus miestas, turistus pritraukia įspūdinga istorija, unikalia kultūra, daugybe muziejų ir galerijų, architektūros palikimais, istoriniais monumentais, gausybe barų, kavinių, klubų, audringais vakarėliais ir siautulingais festivaliais, išskirtinėmis miesto šventėmis ir mugėmis. Jei norite, kad jūsų savaitgalis tikrai būtų įsimintinas, norite nebrangiai tačiau smagai praleisti laiką – savaitgalis Berlyne nenuvils!

Savaitgalis Berlyne

Vokietijos sostinė, Berlynas, tikrai eklektiškas miestas. Jei norite savaitgalį praleisti ramiai, besimėgaudami miesto kultūra ir istorija, rinkitės iš daugybės muziejų ir galerijų. Vien pasivaikščiojimas miesto centre gali pasirodyti, lyg turas po muziejų! Daugybė nebrangių ir net nemokamų ekskursijų po Berlyną užtikrins, kad pamatysite viską, apie ką svajojote. Ilgi turai po miestą tikrai sužadins apetitą! Daugybė restoranų ir kavinių Berlyne pasirūpins, kad būtumėt sotūs. Na, o unikali vokiška virtuvė patenkins net ir išrankiausius.

Jei norite savaitgalį praleisti audringai – tikrai nenusivilsite. Berlynas garsėja siautulingais vakarėliais ir koncertais. Mieste daugybė įvairiausių tipų barų ir klubų. Juos galite rinkis pagal savo muzikinį skonį. Galite būti tikri, kad vakarėliai Berlyne paliks jums neišdildomų įspūdžių!

Jei taupote – savaitgalis Berlyne puiki idėja. Berlynas yra bene pigiausias Europos miestas, taigi nesunkiai rasite pigų viešbutį. Pigūs lėktuvų bilietai į Berlyną – labai dažni! Tereikia kelionę planuoti iš anksto, nes bilietai pigiausi tuomet, kai juos perkate bent keli mėnesiai prieš kelionę. Žinoma, kartais pasitaiko pigių paskutinės minutės lėktuvų bilietų į Berlyną. Taigi, jeigu esate nusiteikę spontaniškai ir norite įsimintino savaitgalio – paskutinės minutės kelionės į Berlyną jums puikiai tiks. Stebėkite oro linijų internetinius puslapius ir tikrai rasite sau tinkamą lėktuvų bilietų kainą ir skrydžių datą.

Savaitgalis Berlyne, iš tiesų yra puikus būdas įprasminti savo laisvą laiką. Net kelios dienos Vokietijos sostinėje užtikrins nepamirštamas atostogas!

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno