Turizmas Berlyne

Berlynas yra viena gražiausių ir išskirtiniausių Europos sostinių. Nei kiek nestebina tai, kad Berlyną kiekvienais metais aplanko šimtai tūkstančių turistų. Turtinga miesto istorija, unikali Vokietijos kultūra, daugybė muziejų, galerijų ir kitųlankytinų objektų, audringi vakarėliai, siautulingi festivaliai, miesto šventės ir mugės nuolat vilioja keliautojus. Atostogos Berlyne – iš tiesų puiki idėja. Nesvarbu kokio amžiaus keliautojai aplanko Berlyną – visi nesunkiai randą, ką nuveiktšiame bohemiškame, tačiau moderniame mieste.

Turizmas Berlyne

Didžiulę dalį Berlyno biudžeto sudaro turizmo industrija. Dėl gausaus turistų srauto, Berlyne yra itin puikiai išvystytas turizmas ir rekreacija. Visos turizmo sferos Berlyne yra išvystytos bene iki tobulumo. Mieste daugybė turizmo centrų, viešbučių, lankytinų vietų. Ekskursijos po Berlyną vykdomos bene kasdien, o turų pobūdis – labai įvairus. Pigios kelionių bendrovės nuolat vykdo įvairias keliones į Berlyną, taigi visokio plauko turistai tikrai bus patenkinti savo viešnage Vokietijos sostinėje.

Turizmo entuziastus į Berlyną vilioja ne tik galimybė apsilankyti daugybė muziejų ir pasigrožėti miesto architektūra. Labai populiari turizmo paroda Berlyne pritraukia daugybę keliautojų. Šioje parodoje dalyvauja dauguma pasaulio šalių turizmo atstovų, jie pristato savo šalis, miestų kultūrą, tradicijas, architektūrą. Parodoje eksponuojami šalių amatai ir menai. Turizmo paroda Berlyne suteikia unikalią galimybę ne tik pažinti Vokietijos sostinę, bet ir susipažinti su kitomis pasaulio valstybėmis. Parodos metu, į Berlyną vyksta dar daugiau skrydžių iš viso pasaulio, o lėktuvų bilietai būna parduodami itin palankiomis kainomis.

Jei norite sutaupyti, Berlynas tikrai nenuvils. Turizmas Berlyne itin gerai išvystytas – mieste galite įsigyti Berlin‘sWelcomecard, kuri mieste atvers labai daug durų. Turistinės nuolaidų kortelės Berlyne, užtikrina, kad gausite daugybę nuolaidų, kad ir kur be nueisite. Daugybę muziejų aplankysite daug pigiau, arba iš vis nemokamai. Daugybė vietų Berlyne suteikia nuolaidas tiems, kurie turi Berlin‘s Welcomecard. Taip pat, atvykę į Berlyną galite įsigyti SchauLUST-MuseenBERLIN kortelę, kurios veikimo principas toks pat.

Keliaudami į Berlyną iš anksto pasirūpinkite lėktuvų bilietais ir nakvyne. Sutaupysite pinigų, jei šiais kelionės aspektais pasirūpinsite iš anksto – tiek viešbučiai, tiek skrydžiai, būna pigesni juos įsigyjant iš anksto.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno