Berlyno oro uostai

Berlynas – viena įspūdingiausių Europos sostinių. O kelionės į šį Europos kultūros centrą – labai populiarios.Daugybė turistų iš viso pasaulio renkasi atostogas praleisti Berlyne. Turistus į Vokietijos sostinę traukia daugybė lankytinų objektų, milžiniškas skaičius muziejų ir galerijų, išskirtiniai architektūros palikimai, istoriniai monumentai, parkai, kavinės, barai, audringi vakarėliai, koncertai ir festivaliai, miesto šventės ir mugės. Nukeliavus į Berlyną tikrai rasite ką veikti! Na, o daugybė žmonių iš Lietuvos keliauja į Berlyną dirbti ir mokytis. Nei kiek ne keista, kad skrydžiams į Berlyną yra didžiulė paklausa!

Berlyno oro uostai

Ne paslaptis, kad vokiečiai yra labai skrupulinga, pareiginga ir tvarkinga tauta. Turbūt dėl šių priežasčių, Berlyno oro uostai yra tokie švarūs, tvarkingi, modernūs ir patogūs! Nesvarbu kuriame oro uoste nusileisite, ar iš kurio skrisite namo – skrydžio sulauksite maloniai ir patogiai. Na, o jei skrendant į kitą šalį, tarpinio lėktuvo teks laukti viename iš Berlyno oro uostų – nesibaiminkite! Ką veikti tikrai rasite ir laukimas neprailgs. Galėsite pavalgyti viename iš daugelio kavinių ar restoranų, ar apsipirkt oro uosto parduotuvėse, na o norintys pailsėti ir pamiegoti tikrai nesusidurs su sunkumais. Berlynas turi net keletą oro uostų – vieni jų mažesni, kiti didesni. Dauguma oro uostų – tarptautiniai ir aptarnauja labai daug keleivių.

Berlyno oro uostas Tegel

Tegel oro uostas šiuo metu yra pagrindinis Berlyno oro uostas, per dieną aptarnaujantis daugiausia skrydžių ir keliautojų. Iš šio oro uosto skrydžiai vykdomi į tolimiausius pasaulio kraštus. Berlyno Tegel oro uostas yra senas – pastatytas dar 1948 metais. Suplanuota Tegel oro uostą uždaryti tada, kai pradės veikti naujas Berlyno oro uostas Brandenburg, kuris šiuo metu yra atnaujinamas.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno