Berlyno Šionefeldo oro uostas

Berlynas yra vienas iš įspūdingiausių ir gražiausių Europos sostinių. Berlynas pritraukia daugybę keliautojų ir viso pasaulio – žmonės žavisi Vokietijos istorija ir kultūra, bei nori pažinti šį nuostabų miestą. Turizmo ir susisiekimo industrijos Berlyne yra ypač gerai išvystytos. Viešasis transportas mieste – važinėja laikrodžio tikslumu ir visad yra tvarkingas bei saugus. Tarptautinis susisiekimas taip pat atitinka pasaulinio lygio standartus. Berlyno oro uostai – labai modernūs. Visi oro uostai įrengti patogiai, keleiviai turi kur pailsėti, atsipalaiduoti, jei yra noro – pavalgyti ir apsipirkti. Oro uostų saugumą užtikrina profesionalai. Berlynas turi net kelis oro uostus, visi jie labai skirtingų dydžių, tačiau visi – aukščiausio lygio.

Berlyno Šionefeldo oro uostas

Šionefeldo oro uostas yra antras pagal didumą tarptautinis oro uostas Berlyne. Oro uostas įsikūręs maždaug aštuoniolika kilometrų nuo miesto centro, tačiau susisiekimas su miestu – labai patogus, greitais ir pigus. Oro uostas įrengtas atsižvelgiant į visus pasaulinius standartus. Kadangi Šionefeldo oro uostas aptarnauja daugybę keleivių, pasirūpinta visais įmanomais patogumais. Oro uoste apstu parduotuvių ir kavinių, o norintiems pailsėti nereiks rūpintis – Šionefeldo oro uostas įrengtas labai patogiai ir tikrai rasite kur ramiai pamiegoti. Jei kelionės metu teks laukti tarpinio skrydžio, laikasŠionefeldo oro uoste tikrai neprailgs.

Šionefeldo oro uostas turi keturis terminalus. Daugiausia oro uosto vykdomų skrydžių yra į Europos miestus. BerlynoŠionefeldo oro uostas – Vilnius maršrutas nėra retas ir labai didelė galimybė, kad skrendant iš Berlyno į Vilnių, keliausite būtent iš šio oro uosto. Šionefeldo oro uostas vykdo daugybę skrydžių ir bendradarbiauja su didžiausiomis Europos oro linijų kompanijomis. Berlyno Šionefeldo oro uostas nors ir nėra pats didžiausias, ikrai yra patogus ir saugus.

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno