Berlyno Tegelio oro uostas

Berlynas yra vienas iš įspūdingiausių Europos sostinių. Šis Vokietijos miestas svarbus ne tik istoriškai, bet ir ekonomiškai. Turizmo ir susisiekimo industrijos Berlyne yra ypač gerai išvystytos. Viešasis transportas mieste – važinėja laikrodžio tikslumu ir visad yra tvarkingas bei saugus. Na, o tarptautinis susisiekimas taip pat atitinka pasaulinio lygio standartus. Berlyno oro uostai yra labai modernūs ir patogūs, juose daugybė parduotuvių, kavinių bei užkandinių. Keleiviai visad ras kur pailsėti ir nuolatos jausis saugūs. Berlynui priklauso net keli oro uostai, vieni iš jų mažesni, kiti – didesni.

Berlin Tegel oro uostas

Berlyno Tegel oro uostas yra pagrindinis tarptautinis Vokietijos sostinės oro uostas. Tegel oro uostas yra ketvirtas pagal dydį visoje Vokietijoje ir per metus aptarnauja daugiau, nei dvidešimt milijonų keliautojų! Šis oro uostasbendradarbiauja su didžiausiomis Vokietijos ir visos Europos oro linijomis. Tegel oro uostas vykdo skrydžius į visas Europos šalis, dažniausiai – į didžiausius miestus. Taip pat, Tegel oro uostas vykdo keletą skrydžių į kitus kontinentus – Ameriką bei Australiją.

Berlyno oro uostas Tegel yra labai modernus. Kadangi šis Berlyno oro uostas aptarnauja tiek daug keleivių, ne nuostabu, jog visi terminalai, poilsio ir pramogų zonos yra modernios ir patogios. Jei jums teks laukti tarpinio skrydžio, Tegel oro uostas užtikrins, kad laukimas neprailgs. Daugybė parduotuvių ir kavinių padės jums nenuobodžiauti. O jei norėsite pailsėti – tikrai nekils sunkumų. Tegel oro uostas įrengtas patogiai, visad rasite kur nusnūsti. Tegel oro uostas – labai saugus. Taigi ramus poilsis yra garantuotas.

Tegel oro uostas įsikūręs maždaug aštuoni kilometrai nuo Berlyno centro. Susisiekimas nuo oro uosto iki miesto centro greitas, nebrangus ir patogus. 

Skrydžiai į Berlyną

Skrydžiai iš Berlyno